Umów się na wizytę:

531 270 891

lub zostaw wiadomość

Dojazd i kontakt

Poradnie dietetyczne

 

1. Bydgoszcz, ul. Tadeusza Kościuszki 3
zapisy tel: +48  531 255 983 i bydgoszcz@mojdietetyk.pl

 

2. Chełmno, ul. Łunawska 1
zapisy tel: +48 531 255 983 i chelmno@mojdietetyk.pl

 

3. Elbląg, ul. Królewiecka 15

zapisy tel: +48 798 677 248 i elblag@mojdietetyk.pl

 

4. Gdańsk Wrzeszcz, ul. Romana Dmowskiego 10d/4
zapisy tel: +48 728 879 733 i gdansk@mojdietetyk.pl

 

5. Gdynia Centrum, ul. Armii Krajowej 38-42
zapisy tel: +48 531 270 891 i gdynia-centrum@mojdietetyk.pl

 

6. Gdynia Mały Kack, ul. ul.  Płocka 15
zapisy tel: +48 694 073 727 i gdynia@mojdietetyk.pl

 

7. Katowice, ul. Mariacka 6
zapisy tel: +48 532 555 310 i katowice@mojdietetyk.pl

 

8. Kielce, Osiedle Na Stoku 117
zapisy tel: +48 504 060 076 i kielce@mojdietetyk.pl

 

9. Końskie, Mobilny dietetyk,
zapisy tel: +48 504 060 076 i konskie@mojdietetyk.pl

 

10. Kraków,
– Bronowicka 11,
zapisy tel: +48 531 528 055 i krakow@mojdietetyk.pl

 

11. Lębork, Aleja Wolności 40 A (stary browar), pokój 22 (I piętro)
zapisy tel: +48 797 797 446 i lebork@mojdietetyk.pl

 

12. Lublin, ul. Lubartowska 75A parter,
zapisy tel: +48 792 450 650 i lublin@mojdietetyk.pl

 

13. Łódź, ul Struga 24
zapisy tel: +48 881 928 775 i lodz@mojdietetyk.pl

 

14. Łowicz, ul. Krakowska 1
zapisy tel: +48 600 057 264 i lowicz@mojdietetyk.pl

 

15. MierzęciceZapraszamy do poradni w Katowicach,
zapisy tel: +48 731 698 373 i katowice@mojdietetyk.pl

 

16. Mrągowo, ul. Wojska Polskiego 6A
zapisy tel: +48 727 927 844 i mragowo@mojdietetyk.pl

 

17. Olsztyn, ul. Adama Mickiewicza 4
zapisy tel: +48 694 259 048 i olsztyn@mojdietetyk.pl

 

18. Ostrołęka, ul. Gorbatowa15. Lok. 246
zapisy tel: +48 727 922 974 i ostroleka@mojdietetyk.pl

 

19. Piastów, ul. M. Reja 1 (Przychodna Piastun)
zapisy tel: +48 696 884 423 i piastow@mojdietetyk.pl

 

20. Poznań, ul. Wojskowa 7/85
zapisy tel: +48 696 884 351 i poznan@mojdietetyk.pl

 

21. Radom, ul. Miła 17,
zapisy tel: +48 603 267 504 i radom@mojdietetyk.pl

 

22. Rumia, ul. Krakowska 18
zapisy tel: +48 696 716 055 , 531 270 891 i rumia@mojdietetyk.pl

 

23. Słupsk, ul. Kazimierza Frąckowskiego 15
zapisy tel: +48 508 328 727  i slupsk@mojdietetyk.pl

 

24. Szczytno, ul. Gnieźnieńska 2
zapisy tel: +48 694 259 048 i szczytno@mojdietetyk.pl

 

25. Tczew, w przychodni Medica, ul. Armii Krajowej 74
zapisy tel: +48 604 985 391 i tczew@mojdietetyk.pl

 

26. Toruń Stare Miasto, ul. Fosa Staromiejska 20 A
zapisy tel: +48 604 679 058 i torun@mojdietetyk.pl

 

27. Warszawa, ul. Marszałkowska 60/6C
zapisy tel: +48 784 391 837 i warszawa@mojdietetyk.pl

 

28. Wrocław,
– Krzyki ul. Aleja Dębowa 8/2 (osiedle),
– Popowice ul. Wejherowska 28 bud. 4,
zapisy tel: +48 785 187 699 i wroclaw@mojdietetyk.pl

 

29. Wronki, ul. Adama Mickiewicza 47,
zapisy tel: +48 698 418 306​ i wronki@mojdietetyk.pl

 

30. Puławy, ZOZ MEDICAL ul. Kruka 2
zapisy tel: +48 576 619 765 i lublin@mojdietetyk.pl

 

 

Przeczytaj jak otworzyć naszą poradnie w innym mieście: oferta franczyzowa

Zespół

mojdietetyk2wersja_mniejsze

Kierownictwo i osoby funkcyjne

Marta Marzec dietetyk

Dyrektor

mgr Marta Marzec

e-mail: marta.marzec@mojdietetyk.pl

tel: +48 600 154 016

Obecnie – na urlopie macierzyńskim

Mirosława Westphal

V-ce Dyrektor
Mgr inż. Mirosława Westphal

e-mail: mirka.westphal@mojdietetyk.pl

tel: +48 531 270 891

Menadżer ds. franczyzy

Monika Frank

e-mail: franczyza@mojdietetyk.pl

tel: +48 696 884 351

Aleksandra Neubauer

Specjalista ds. marketingu

Aleksandra Neubauer

e-mail: marketing@mojdietetyk.pl

tel: +48 531 261 856

Dorota Sosnowska

Koordynator biura

Aleksandra Pyznarska

e-mail: biuro@mojdietetyk.pl

tel: +48 531 270 891

 

Zapamiętaj!

Kwas foliowy jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu, działa uspokajająco i pomaga radzić sobie ze stresem.