Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571
Dietetyk dziecięcy Bydgoszcz | Mój Dietetyk - Dziecko

Umów się na wizytę:

531 270 891

lub zostaw wiadomość

Dietetyk dziecięcy Bydgoszcz

Aby umówić się na spotkanie z dietetykiem zadzwoń na numer +48 531 255 983 lub zostaw swoje dane za pomocą poniższego formularza, a my oddzwonimy do Ciebie.

Twoje miasto (wymagane):
Numer Twojego telefon (wymagane):
Twój e-mail:

Mapa dojazdu

Bydgoszcz, Przychodnia Vitamed, ul. Tadeusza Kościuszki 3

Koszt pierwszej wizyty u dietetyka to 80zł. Częstotliwość dalszych spotkań i sposób dalszej współpracy są ustalanie indywidualnie w zależności od potrzeb.

Dietetyk przyjmujący w poradni w Bydgoszczy

Karolina Żętkowska
e-mail: bydgoszcz@mojdietetyk.pl
tel: 531 255 983
 

Kontakt w sprawie współpracy, warsztatów, eventów, wywiadów itp.

Mirosława WestphalVice dyrektor, mgr inż. Mirosława Westphal
e-mail: mirka.westphal@mojdietetyk.pl
tel: +48 696 884 489

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, Uczestniczka studium
podyplomowego Usługi Żywieniowe i Dietetyka na Akademii
Morskiej w Gdyni oraz Studium dialogu motywującego prowadzonym
przez Akademię motywacji i zmian w Warszawie

 

Opinie klientów na temat diety

Jestem bardzo zadowolona z usług Dietetyka. Podejście do pacjenta w pełni profesjonalne i indywidualne…Jadłospisy także zadowalające i smaczne…Polecam poradnię wszystkim, którzy chcą zrzucić kilka kilogramów!!!!!!!!!!!!!!!
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Bardzo profesjonalne indywidualne podejście do klienta. W żadnej poradni nie spotkałam się z tak sympatyczną obsługą. Pani Asia Scheffs na prawdę ma swój fach w małym paluszku. Gorąco polecam.
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Masz problem Z tuszą zgłoś się do gabinetu „mój dietetyk” !
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Serdecznie polecam poradnie mój dietetyk znakomity kontakt,świetna współpraca,w ciągu 10 tygodni zgubiłam 10kg tak jak to zaplanowałyśmy. Dieta okazała się bardzo ciekawa i smaczna, jadłam więcej niż przed jej zastosowaniem a mimo to chudłam… do dnia dzisiejszego stosuje się do zaleceń Pani Asi i trzymam wagę:)aga
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Bardzo polecam! kompetentna i niezwykle życzliwa pani dietetyk ułożyła dla mnie plan żywieniowy, który nie tylko skutecznie odchudzał ale był przy tym smaczny i nieskomplikowany. Anna C.
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Poradnia działa na najwyższym poziomie, kontakt z dietetykiem bardzo dobry. W planowaniu diety brane są pod uwagę upodobania pacjenta i to pod tym kontem planowana jest dieta.
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Moja córka nie bardzo chciała zmieniać swoje nawyki żywieniowe, ale dzięki cudownej pani Asi przekonała się,że warto i udało się. Jemy zdrowo, chodzimy na siłownie. Dziękujemy!
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Asia Scheffs- cudotwórca mało powiedziane :)
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Witam serdecznie wszystkich chcących zgubić zbędne kilogramy, dieta ułożona przez Panią Joasię okazała się smaczna, kolorowa, pachnąca a przede wszystkim SKUTECZNA!!! Gorąco polecam!!!
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Serdecznie polecam. Dokładna rozmowa wstępna przed zastosowaniem odpowiedniej, dobranej indywidualnie do każdego „pacjenta” diety. Ponadto super kontakt i natychmiastowa korespondencja zwrotna z odpowiedzią na dodatkowe pytania dotyczące diety. Co najważniejsze, widoczne rezultaty już po 2 tygodniach. Efekt naprawdę niesamowity: 13kg mniej po zaledwie 8 tygodniach. Dieta dobrana idealnie, brak jakichkolwiek oznak głodu podczas jej stosowania, oraz co uważam za najważniejsze brak efektu jojo. Polecam serdecznie P. Scheffs przyjmującą w poradni przy ul. ul.Tadeusza Kościuszki 35 w Bydgoszczy. Dziękuję…
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Współpraca z Panią Asią to przyjemność.Potrafi zachęcić, szczegółowo omawia problem, ma czas i potrafi słuchać. Opracowany jadłospis zawierał smaczne, zdrowe potrawy. Jadłam nie byłam głodna a chudłam.Jestem zadowolona z efektu.Polecam
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Skonstruowana dieta ma bardzo przyjazny charakter szczególnie jeżeli chodzi o dostępność produktów oraz łatwość przygotowania. Oczywistym jest że należy dopasować do własnych gustów smakowych ale generalnie postęp i efekty są widoczne. ubolewam nad tym ze nie mogę kontynuować diety ze względu na charakter pracy i pobyt 3 – 4 dniowy poza domem, ale dieta uczy też nawyków co dobre a co złe i ile można zjeść
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Poradnia godna polecenia. Dietę otrzymałam bez konieczności wizyty w samej poradni. Wypełniłam ankietę, przesłałam wyniki badań i po tygodniu otrzymałam dietę. Sama dieta fajnie skomponowana, wiele dań weszło w codzienny jadłospis rodziny. Polecam!
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Bardzo miło wspominam współpracę z Panią Asią. Niezwykle miła oraz wyrozumiała pani dietetyczka wyjaśniała mi krok po kroku etapy diety, jej zasady oraz prawa, jakie powinnam przestrzegać aby mój wysiłek przyniósł oczekiwany rezultat. Polecam każdemu, kto sam nie potrafi się zmobilizować i potrzebuje pewnej kontroli.
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Poradnia dba o wytworzenie nawyków dobrego odżywiania.Jest pięć posiłków przez co nie odczuwa się głodu, jadłospis jest urozmaicony. Jestem bardzo zadowolona, potrawy są smaczne.
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Gorąco polecam poradnię Mój Dietetyk ze względu na współpracę i fachowe doradztwo.
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Jestem bardzo zadowolona, że nawiązałam kontakt z poradnią Mój Dietetyk w Bydgoszczy. Trafiłam pod opiekę młodej, ale bardzo kompetentnej i życzliwej pani dietetyk Asi Scheffs. Wiele lat zmagam się z nadwagą i dopiero przy pomocy pani Asi udało mi się pojąć, że odchudzać się, to nie znaczy odmawiać sobie wszystkiego, ale że z małej ilości wszystkiego można przygotować pyszne posiłki! Nie chodzę głodna, jem to, co lubię i na dodatek gubię zbędne kilogramy!!! Dziękuję Pani, Pani Asiu za życzliwość i zaangażowanie:)
opinia z ankiety zadowolenia klienta

Jestem bardzo zadowolona, że oddałam się w ręce Pani Dietetyk, która stworzyła dietę idealną dla mnie! Wszystkie skomponowane posiłki były nie tylko sycące, zdrowe ale i smaczne :) Nie spodziewałam się, że można tyle jeść i jednocześnie chudnąć! Jestem zachwycona rezultatem stosowanej diety oraz wiedzą, jaką wyniosłam ze spotkań z Panią Dietetyk na temat zdrowego żywienia. Polecam!
opinia klientki z Bydgoszczy z września 2011

Skorzystałam z usług Waszej poradni i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Byłam u Pani Joanny Scheffs, która wykazała się dużym profesjonalizmem. Bardzo dobra współpraca i kontakt bez ograniczeń
klientka z Bydgoszczy

 

Współpracujemy z:

Dr n. med. Grzegorz Srokowski
e-mail: g.srokowski@gmail.com
tel: +48 608 591 155
Specjalista w Dziedzinie Fizjoterapii, Certyfikowany Terapeuta McKenziego, Dyplomowany Terapeuta Koncepcji PNF, Dyplomowany Terapeuta Medycyny Ortopedycznej, OM Cyriax

Pracuje, jako adiunkt w UMK w Toruniu CM im. L. Rydygiera w Bydgoszczy, wykładowca
Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna w Elblągu, starszy asystent w Klinice
Ortopedii Traumatologii Narządu Ruchu, Oddział Wczesnej Rehabilitacji Ortopedycznej
Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy, Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej w
Przychodni Vitamed, Kościuszki 35/22, Bydgoszcz.
W wolnym czasie wolontariusz Stowarzyszenia Olimpiad Specjalnych – Program Zdrowi
Sportowcy, amator sportu – maratończyk.
Zobacz kompletną ofertę

 

Studio sunriseKlub fitness „Sunrise” to klub tylko dla kobiet, mieszczący się na ulicy Focha 4 w Bydgoszczy. Tym, co wyróżnia klub fitness „Sunrise” jest atmosfera. U nas każdy czuje się dobrze. Przychodzą do nas Panie w różnym wieku, ile mają lat nie podajemy ponieważ każdy ma tyle na ile się czuje. www.fitness-sunrise.pl

 

Psycholog, mgr Maria Nowak
e-mail: marianowak2010@gmail.com
tel: + 48 607298859
ul. Kołłątaja 9, Bydgoszcz
Absolwentka Akademii Bydgoskiej, 10-letnie doświadczenie w pracy klinicznej zdziećmi i dorosłymi, zajmuje się zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia)

 

Endokrynolog, dr n. med. Anna Nowicka
e-mail: anna.nowicka7@wp.pl
tel: + 48 605070013
ul. 11 listopada 16, Bydgoszcz
Specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy, pracownik Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy

 

Psychiatra, dr n. med. Małgorzata Kuzimska
www.lekarz-umyslu.pl
e-mail: gabinet@lekarz-umyslu.pl
tel: +48 664 049 449,
Specjalista psychiatra. Absolewntka Akademii Medycznej w Bydgoszczy

Psychiatra, dr n. med. Małgorzata Kuzimska
Sokowirownia
Sokowirowniaul. Dworcowa 2 (pod Arkadami)
tel. +48 501513203

W ofercie soki wyciskane na miejscu (jedno lub kilkuskładnikowe), soki na upalne dni (na bazie jabłka i mrożonych owoców), śniadania w kubkach (na bazie mleka, jogurtu i owoców) oraz napoje typu shake (na bazie jogurtu zmrożonego i owoców). Wszystko na bazie zdrowych i świeżych składników.

Zapamiętaj!

Jedz 4 lub 5 posiłków. Twój brzuszek lubi jeść o stałych porach.