Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571
Dietetyk dziecięcy Chełmno | Mój Dietetyk - Dziecko

Umów się na wizytę:

531 270 891

lub zostaw wiadomość

Dietetyk dziecięcy Chełmno

Aby umówić się na spotkanie z dietetykiem zadzwoń na numer +48 531 255 983 lub zostaw swoje dane za pomocą poniższego formularza, a my oddzwonimy do Ciebie.

Twoje miasto (wymagane):
Numer Twojego telefon (wymagane):
Twój e-mail:

Mapa dojazdu

Chełmno, ul. Łunawska 1

Koszt pierwszej wizyty u dietetyka to ….zł. Częstotliwość dalszych spotkań i sposób dalszej współpracy są ustalanie indywidualnie w zależności od potrzeb.

Dietetyk przyjmujący w poradni w Chełmnie

paulina andrzejewska

Paulina Andrzejewska

e-mail: paulina.andrzejewska@mojdietetyk.pl
tel: +48 531 255 983

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy, specjalizacja dietoterapia. Doświadczenie zdobywałam i cały czas zdobywam w szpitalach uniwersyteckich na terenie Bydgoszczy. W swojej pracy stawiam na efektywną komunikację z pacjentem, uważam, że to współpraca i partnerstwo zawsze stanowi klucz do sukcesu. Bardzo bliska jest mi promocja zdrowia oraz edukacja żywieniowa. Jako laureatka konkursu żywieniowego Nestle jestem autorką projektu żywieniowego z zakresu żywienia kobiet. W studenckim kole naukowym zajmuję się badaniami nad stanem odżywienia pacjentów chorych na celiakię i ten obszar dieteoterapii – dieta bezglutenowa jest dla mnie szczególnie interesujący.

Prywatnie uwielbiam gotować, co przekłada się na obszar zawodowy – mam dużo pomysłów na wszelakiego rodzaju posiłki. Lubię mówić i staram się robić to jak najładniej będąc członkiem bydgoskiego klubu Toastmasters.

 

Zapamiętaj!

Około 70% Twojego organizmu to woda, dlatego nie zapomni o jej uzupełnianiu.