Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571
Dietetyk dziecięcy Łowicz | Mój Dietetyk - Dziecko

Umów się na wizytę:

531 270 891

lub zostaw wiadomość

Dietetyk dziecięcy Łowicz

Aby umówić się na spotkanie z dietetykiem zadzwoń na numer +48 600 057 264 lub zostaw swoje dane za pomocą poniższego formularza, a my oddzwonimy do Ciebie.

Twoje miasto (wymagane):
Numer Twojego telefon (wymagane):
Twój e-mail:

Racjonalne odchudzanie jest naszą specjalizacją. Układamy także diety dla osób mających inne potrzeby. Dodatkowo w styczniu 2012 planujemy otwarcie poradni dietetycznej w Olsztynie i prowadzimy poradnie w kilku innych miastach.

Mapa dojazdu

Łowicz, przychodnia przy ul. Krakowska 1, tel +48 600 057 264, e-mail: lowicz@mojdietetyk.pl

Koszt pierwszej wizyty u dietetyka to 80zł. Częstotliwość dalszych spotkań i sposób dalszej współpracy są ustalanie indywidualnie w zależności od potrzeb.

Dietetyk przyjmujący w poradni w Łowiczu

20151117_justyna_(0041) copy (1)Dietetyk, Łowicz
Sylwia Wychowałek
e-mail: lowicz@mojdietetyk.pl
tel: +48 600 057 264

Dietetyk Kliniczny oraz Psychodietetyk
Jestem absolwentką kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyłam również studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Praca dietetyka jest dla mnie połączeniem chęci pomagania ludziom zmagającym się z nadwagą, otyłością z pasją do gotowania. W Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii uzyskałam tytuł kucharza.
Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyłam podczas praktyk w szpitalach oraz poradniach opieki zdrowotnej.
Uczestniczyłam w licznych konferencjach z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego.

Zapamiętaj!

Pomidor dostarcza potasu oraz beta-karotenu.