Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571
Dietetyk dziecięcy Piastów | Mój Dietetyk - Dziecko

Umów się na wizytę:

531 270 891

lub zostaw wiadomość

Dietetyk dziecięcy Piastów

Aby umówić się na spotkanie z dietetykiem zadzwoń na numer +48 696 884 423 lub zostaw swoje dane za pomocą poniższego formularza, a my oddzwonimy do Ciebie.

Twoje miasto (wymagane):
Numer Twojego telefon (wymagane):
Twój e-mail:

Mapa dojazdu


Piastów, ul. M. Reja 1 (Przychodnia Piastun)

Dietetyk przyjmujący w poradni w Piastowie

marta-piotrowskaDietetyk, Marta Piotrowska
e-mail: marta.piotrowska@mojdietetyk.pl
tel: +48 696 884 423

Absolwentka University of Abertay Dundee oraz Perth College (Szkocja) w zakresie żywienia, wspomagania dietetycznego w sporcie oraz zdrowia.

Zamiłowanie do sportu i aktywności fizycznej skłoniło mnie do głębszego zapoznania się z wpływem spożywanych posiłków na organizm ludzki. Zaczynając od ciekawostek i artykułów w gazetach, poprzez college i studia z zakresu żywienia do pracy jako dietetyk – ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy. Dietetyka stała się moją główną pasją. Najbardziej cenię w swojej pracy to, że mogę pomóc innym osiągnąć założone cele. Nagrodą jest uśmiech na twarzy zadowolonego pacjenta, który jest o krok bliżej do spełnienia swoich marzeń. Motto którym dopinguje siebie i swoich pacjentów w codziennej pracy brzmi: „Nie jesteś przegranym dopóki się nie poddasz”.

 

Kontakt w sprawie współpracy, warsztatów, eventów, wywiadów itp.

Mirosława WestphalVice dyrektor, mgr inż. Mirosława Westphal
e-mail: mirka.westphal@mojdietetyk.pl
tel: +48 696 884 489

Zapamiętaj!

Pomidor dostarcza potasu oraz beta-karotenu.