Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 571
Dietetyk dziecięcy w Poznaniu | Mój Dietetyk - Dziecko

Umów się na wizytę:

531 270 891

lub zostaw wiadomość

Dietetyk dziecięcy w Poznaniu

Aby umówić się na spotkanie z dietetykiem zadzwoń na numer +48 694 259 017 lub zostaw swoje dane za pomocą poniższego formularza, a my oddzwonimy do Ciebie.

Twoje miasto (wymagane):
Numer Twojego telefon (wymagane):
Twój e-mail:

Mapa dojazdu

ul. Wojskowa 7/85,

Tel: 698 418 306

Email: poznan@mojdietetyk.pl

Dietetyk przyjmujący w poradni w Poznaniu

mgr Monika Frank

e-mail: monika.frank@mojdietetyk.pl

tel: +48 696 884 351

mgr Monika Frank

Każdy klient i problem, z którym przychodzi stanowi dla mnie wyzwanie. Niezależnie od tego czy celem jest schudnięcie 30 czy 3 kilogramów. Lubię uczestniczyć w skutecznych, trwałych zmianach i przemianach moich klientów. Pozytywne i widoczne efekty pracy, są źródłem ogromnej satysfakcji.

Specjalizuję się nie tylko w dietach odchudzających i w chorobach dieto zależnych, ale również w dietach stosowanych w alergiach, nietolerancjach pokarmowych, zaburzeniach mikroflory jelit, autyzmie, grzybicy przewodu pokarmowego. Bilansuje jadłospisy dla kobiet ciężarnych i karmiących, jak również pracuję z dziećmi i ich rodzinami nad normalizacją masy ciała i zmianą nawyków żywieniowych.

Po pracy aktywnie uprawiam nordic walking, jeżdżę na rowerze, chodzę po górach zarówno zimą jak i latem.
mgr Ewelina Gumiela

Absolwentka Dietetyki Warszawskiego i Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jestem absolwentką studiów na kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Doświadczenie w pracy zdobywałam nie tylko na oddziałach szpitalnych, ale również w poradnictwie dietetycznym prowadzonym np. przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, przez koło naukowe dietetyków w Poznaniu, czy podczas stażu w poradni „Mój dietetyk” w Poznaniu. Chętnie poszerzam wiedzę, rozwijam swoje umiejętności i zdobywam nowe. Cenię indywidualny kontakt z klientem oraz efekty, jakie daje zmiana nawyków żywieniowych, dlatego praca jako dietetyk to dla mnie źródło satysfakcji!
Barbara Paluch – Psychodietetyk oraz Dietetyk kliniczny

Jestem absolwentką kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyłam również studia podyplomowe z psychodietetyki na WSPS w Poznaniu. Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyłam podczas praktyk w szpitalach dla dorosłych, jak również dziecięcych oraz poradniach i domach opieki społecznej. Uczestniczyłam w konferencjach na temat żywienia sportowców i zdrowego stylu życia.

Najważniejsza dla mnie jest fachowa obsługa i zadowolenie klienta. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.
Kontakt w sprawie współpracy, warsztatów, eventów, wywiadów itp.

Mirosława WestphalVice dyrektor, mgr inż. Mirosława Westphal

e-mail: mirka.westphal@mojdietetyk.pl

tel: +48 696 884 489

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, Uczestniczka studium

podyplomowego Usługi Żywieniowe i Dietetyka na Akademii

Morskiej w Gdyni oraz Studium dialogu motywującego prowadzonym

przez Akademię motywacji i zmian w Warszawie

Zapamiętaj!

Białko buduje każdą komórkę naszego ciała. Znajdziesz je w mięsie, rybach, jajkach i fasolce.